-17%3 976 ₴
3 313 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mikrotik |
| Интерфейс подключения к интернет (WAN) | Ethernet |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Бездротова мережа. Стандарт зв'язку IEEE 802.11 | b, g, n |
| Бездротова мережа. Тип антени | вбудована/незйомна |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додатково. Живлення | PoE /Passive 24 В |
| Додатково. Особливості | 2x2 MIMO |
| Дротова мережа. Функції брандмауера | DHCP-сервер, Firewall |
| Основні. DRAM пам'ять | 128 МБ |
| Основні. Кількість LAN портів (RJ-45) | 5 шт. /Ethernet |
| Основні. Тип | маршрутизатор |
| Параметри упаковки. Вага | 0.43 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 50 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 140 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0013 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 190 мм |
| Продуктивність. Номінальна частота процесора, ГГц | 0.6 |
| Продуктивність. Процесор | AR9344 |
| Фізичні. Температура експлуатації | -20...+50 °C |