-17%3 323 ₴
2 769 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mikrotik |
| Интерфейс подключения к интернет (WAN) | Ethernet |
| Пользовательские характеристики | |
| Бездротова мережа. Діапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Бездротова мережа. Стандарт зв'язку IEEE 802.11 | b, g, n, ac, a |
| Бездротова мережа. Тип антени | вбудована/незйомна |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додатково. Живлення | PoE /Passive 24 В |
| Додатково. Операційна система | RouterOS /4-й уровень |
| Додатково. Особливості | Можливість підключення 3G-модема, Можливість підключення 4G-модема, 2x2 MIMO |
| Дротова мережа. Функції брандмауера | DHCP-сервер, Firewall |
| Основні. Кількість LAN портів (RJ-45) | 5 шт. /Ethernet |
| Основні. Тип | маршрутизатор |
| Параметри упаковки. Вага | 0.34 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 50 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 120 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0011 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 180 мм |
| Продуктивність. Номінальна частота процесора, ГГц | 0.65 |
| Продуктивність. Процесор | QCA9531 |
| Фізичні. Температура експлуатації | -30...+70 °C |