-17%
4 036 ₴
3 363 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mikrotik |
| Интерфейс подключения к интернет (WAN) | Ethernet |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додатково. Живлення | PoE /от 6 до 30 В, Jack /от 10 до 28 В |
| Додатково. Операційна система | RouterOS |
| Додатково. Особливості | Датчик напруги, Датчик сили струму |
| Додатково. Рівень ліцензії | 4 |
| Основні. DRAM пам'ять | 64 Мб |
| Основні. Інтерфейс | USB |
| Основні. Кількість LAN портів (RJ-45) | 5 шт. /10/100 Мбит/в Fast Ethernet (Auto MDI/X), экранированные |
| Основні. Тип | маршрутизатор |
| Параметри упаковки. Вага | 0.67 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 70 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 120 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0018 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 210 мм |
| Продуктивність. Номінальна частота процесора, ГГц | 0.65 |
| Продуктивність. Процесор | QCA9531 |
| Фізичні. Вага | 130 г |
| Фізичні. Габарити | 113 х 89 х 28 мм |
| Фізичні. Максимальна споживана потужність, Вт | 3 |
| Фізичні. Температура експлуатації | -30...+70 °C |