-17%
539 ₴
449 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TP-Link |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Основні. Діапазон частот | 2.4 – 2.4835 ГГц |
| Основні. Захист інформації | WPA, WPA2, WEP |
| Основні. Кількість антен | 1 |
| Основні. Максимальна швидкість передачі даних | 300 Мбіт/с /стандарт - n |
| Основні. Стандарт бездротового зв'язку IEEE 802.11 | n, b, g |
| Основні. Тип антени | вбудована/незйомна |
| Особливості. Підтримка | Windows 2000, XP, Vista |
| Параметри упаковки. Вага | 0.15 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 40 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 150 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0009 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 150 мм |
| Фізичні. Інтерфейс підключення | USB 2.0 |
| Фізичні. Висота | 11 мм |
| Фізичні. Глибина | 93.5 мм |
| Фізичні. Ширина | 26 мм |