


Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tenda |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Основні. Захист інформації | WPA, WPA2, WEP, WPS |
| Основні. Кількість антен | 1 |
| Основні. Максимальна швидкість передачі даних | 867 Мбіт/сек |
| Основні. Стандарт бездротового зв'язку IEEE 802.11 | n, b, g, a, ac |
| Основні. Тип антени | вбудована/незйомна |
| Параметри упаковки. Вага | 0.15 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 130 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 40 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0005 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 100 мм |
| Фізичні. Інтерфейс підключення | USB 3.0 |
| Фізичні. Висота | 93.8 мм |
| Фізичні. Глибина | 13.4 мм |
| Фізичні. Ширина | 30.2 мм |