





Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | D-link |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні. Діапазон частот | 2.4 – 2.4835 ГГц /802.11b/g/n, 5.15 - 5.35 ГГц /802.11a/n/ac, 5.725 - 5.825 ГГц /802.11a/n/ac |
| Основні. Захист інформації | WPA, WPA2, WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK /(TKIP/AES), Wi-Fi Protected Setup |
| Основні. Кількість антен | 4 /з коефіцієнтом посилення 2 dBi |
| Основні. Максимальна швидкість передачі даних | до 54 Мбіт/сек /802.11a/g, 1300 Мбіт/сек /802.11ac, 600 Мбіт/сек /802.11n |
| Основні. Стандарт бездротового зв'язку IEEE 802.11 | n, b, g, a, ac |
| Основні. Тип антени | вбудована/незйомна |
| Особливості. Додатково | кнопка WPS конфігурації, індикатор стану |
| Особливості. Комплект поставки | адаптер, Посібник зі швидкого налаштування, Подовжувач для USB-адаптера |
| Особливості. Потужність | 18 дБм |
| Параметри упаковки. Вага | 0.28 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 40 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 140 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0010 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 170 мм |
| Фізичні. Інтерфейс підключення | USB 3.0 |
| Фізичні. Висота | 37 мм |
| Фізичні. Глибина | 16 мм |
| Фізичні. Ширина | 94 мм |