-17%

2 880 ₴
2 400 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Netgear |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні. Стандарт бездротового зв'язку IEEE 802.11 | n, b, g, ac |
| Основні. Тип антени | вбудована/незйомна |
| Параметри упаковки. Вага | 0.13 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 60 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 150 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0012 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 130 мм |
| Фізичні. Інтерфейс підключення | USB 2.0 |
| Фізичні. Вага | 5 г |