






Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Переважна більшість уже подбала про те, аби придбати речі, які допоможуть пережити складну зиму, що нас очікує. Йдеться про портативні електростанції з альтернативним способом живлення. Аби комплект був повний, його варто доповнити портативною сонячною панеллю 2Е.
Панель 2E-LSFC-100 підключається до електростанції через наявний у комплекті кабель та різноманітні перехідники. 2E-LSFC-100 оснащено вихідними рознімами USB-A (24 Вт), USB-C (45 Вт) та портом DC 18 В/5,5 A, 100 Вт (макс.), завдяки яким можна під’єднати майже будь-який пристрій. Модель має габарити 390 × 540 × 45 мм і важить 3,9 кг, та попри це залишається мобільною, адже має складану конструкцію та спеціальне руків’я для зручного транспортування. У розгорнутому стані панель має більший розмір – 1 345 × 540 × 25 мм.

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | 2E |
| Пользовательские характеристики | |
| Параметри упаковки. Ширина | 80 мм |
| Основные. Тип | Портативная солнечная панель |
| Параметри упаковки. Вес | 4.98 кг |
| Параметри упаковки. Объем | 0.0278 м3 |
| Параметри упаковки. Длина | 620 мм |
| Параметри упаковки. Высота | 560 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Основные. Вес | 3900 г |
| Основные. Назначение | Аккумуляторы, смартфоны, планшеты, ноутбуки |
| Основные. Мощность | 100 Вт |
| Основные. Цвет | черный |
| Основные. Интерфейсы | USB-C /5В/3A; 9В/3A; 12В/3A; 15В/3A; 45Вт (макс.), USB-A /5В/3.4A; 9В/2.5A; 12В/2A; 24Вт (макс.), DC /18В/5.5A, 100 Вт (макс.) |
| Основные. Размеры в сложенном виде | 390 x 540 х 45 мм |
| Основные. Коэффициент конверсии | >=20% |
| Основные. Размеры в разложенном виде | 1345 x 540 х 25 мм |