-17%5 794 ₴
4 828,70 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Xerox |
| Совместимость с брендом | Xerox |
| Пользовательские характеристики | |
| Основні. Для бренду | Xerox |
| Основні. Для моделей | AL C8030/8035/8045/8055/8070 |
| Основні. Колір картриджа | жовтий |
| Основні. Ресурс друку | 15000 сторінок |
| Основні. Тип | Тонер-картридж |
| Параметри упаковки. Вага | 0.65 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 80 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 70 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0026 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 460 мм |
| Фізичні. Кількість в упаковці | 1 шт |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Желтый |