-17%1 388 ₴
1 157 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Сумісність з брендом | Canon |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основні. Ресурс печати | 400 стор. |
| Основні. Сумісність із моделями | PIXMA MG2140/3140 |
| Основні. Сумісність із пристроями бренда | Canon |
| Основні. Тип | Картридж |
| Основні. Колір чорнила | Color |
| Параметри паковання. Вага | 0.10 кг |
| Параметри паковання. Висота | 90 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 50 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0002 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 50 мм |