-17%![Xerox WC3025 [WC3025BI], фото 2](https://images.prom.ua/4090969963_w140_h140_xerox-wc3025-wc3025bi.jpg)
8 730 ₴
7 275 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Xerox |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейси. Бездротові інтерфейси | Wi-Fi, Air-Print |
| Інтерфейси. Провідні інтерфейси | USB |
| Витратні матеріали | 106R02773 (1500 стор@5%), 106R03048 (3000 стор@5%) |
| Витратні матеріали. Кількість картриджів | 1 шт |
| Витратні матеріали. Ресурс ч / б картриджа | 1500 ст |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додатково. Мови опису | GDI |
| Додатково. Підтримка ОС | Linux, MAC OS X, Windows |
| Додатково. Пікове навантаження на місяць | 15 тис. ст |
| Друк. Макс. дозвіл, dpi | 600х600 |
| Друк. Макс. щільність паперу | 163 гр/м2 |
| Друк. Мін. щільність паперу | 60 гр/м2 |
| Друк. Час виходу першої сторінки | 8.5 с |
| Друк. Швидкість чорно - білого друку | 20 ст/хв |
| Копіювання. Коефіцієнт масштабування | 25 – 400% |
| Копіювання. Максимальна кількість копій | 99 ст |
| Копіювання. Чорно - біле копіювання | 20 ст/хв |
| Лотки подачі | 2 шт |
| Лотки. Лоток видачі | 100 ст |
| Лотки. Подача паперу | 150 ст |
| Основні. Вбудована пам'ять | 128 МБ |
| Основні. Вбудована пам'ять (макс.) | 128 МБ |
| Основні. ЖК дисплей | Да |
| Основні. Кольоровість | монохромний |
| Основні. Панель управління | кнопкова |
| Основні. Технологія друку | лазерна |
| Основні. Формат пристрої | A4 |
| Параметри упаковки. Вага | 10.10 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 400 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 450 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0900 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 500 мм |
| Сканування. Глибина кольору | 24 |
| Сканування. Розподільна здатність сканера | 600х600 dpi |
| Сканування. Тип сканера | планшетний |
| Сканування. Тип сканування | TWAIN, WIA |
| Сканування. Формат файлів | PDF, TIFF, JPEG |
| Фізичні. Вага | 7.5 кг |
| Фізичні. Габарити (ШхГхВ) | 406x360x257 мм |
| Фізичні. Колір | білий |
| Фізичні. Споживана потужність | 313 Вт |
| Основные | |
| Совместимость с брендом | Xerox |