









Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Аудіо. Додатково | 2 вентилятори, 7 уровней скорости вентилятора, 7 режимов работы, LCD-дисплей, 7 рівнів регулювання RGB-підсвічування, тримач для смартфона, прогумовані ніжки, прогумовані холдери для фіксації ноутбука |
| Видео | https://www.youtube.com/watch?v=cIgg4JpDeEY |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додатково. Комплектація | USB кабель, інструкція |
| Основні. Кількість USB портів | 2 шт |
| Основні. Максимальний розмір екрану | 17.3 " |
| Основні. Підсвічування | Да |
| Основні. Регулювання положення | Да |
| Основні. Тип | Настільна |
| Параметри упаковки. Вага | 1.54 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 310 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 490 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0106 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 70 мм |
| Фізичні. Висота | 290 мм |
| Фізичні. Глибина | 55 мм |
| Фізичні. Довжина кабелю | 0.7 м |
| Фізичні. Колір | чорний |
| Фізичні. Матеріал конструкції | алюміній + пластик |
| Фізичні. Розмір вентилятора | 140 x 140 x 15 мм |
| Фізичні. Швидкість обертання вентилятора | 1400 об/мин. ±10% |
| Фізичні. Ширина | 480 мм |