![WD Black [WD6003FZBX], фото 1](https://images.prom.ua/4091014867_wd-black-wd6003fzbx.jpg)
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Гарантія | 60 місяців |
| Основні. Ємність | 6000 ГБ |
| Основні. Призначення | для ПК |
| Основні. Тип | внутрішній |
| Основні. Форм-фактор | 3.5" |
| Параметри упаковки. Вага | 0.71 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 140 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 30 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0004 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 100 мм |
| Підключення. Інтерфейси підключення | SATA 3 |
| Технічні хар-ки. Обсяг буфера обміну | 256 МБ |
| Технічні хар-ки. Частота обертання шпинделя | 7200 об/хв |