![Seagate SkyHawk [ST1000VX005], фото 1](https://images.prom.ua/4091014059_seagate-skyhawk-st1000vx005.jpg)
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Seagate |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 36 місяців |
| Основні. Ємність | 1000 ГБ |
| Основні. Призначення | для відеоспостереження |
| Основні. Тип | внутрішній |
| Основні. Форм-фактор | 3.5" |
| Параметри упаковки. Вага | 0.39 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 20 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 140 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0003 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 100 мм |
| Підключення. Інтерфейси підключення | SATA 3 |
| Технічні хар-ки. Напрацювання на відмову | 1000000 годин |
| Технічні хар-ки. Обсяг буфера обміну | 64 Мб |
| Технічні хар-ки. Частота обертання шпинделя | 5900 об/хв |
| Фізичні. Вага | 415 г |
| Фізичні. Розміри | 146.99x101.85x26.11 мм |
| Фізичні. Температура зберігання | -40...+70°C |