![Seagate BarraСuda [ST1000LM048], фото 1](https://images.prom.ua/4091013561_seagate-barrasuda-st1000lm048.jpg)
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Seagate |
| Назначение | Для ноутбука |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Основні. Ємність | 1000 ГБ |
| Основні. Призначення | для ноутбука |
| Основні. Тип | внутрішній |
| Основні. Форм-фактор | 2.5" |
| Параметри упаковки. Вага | 0.09 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 10 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 100 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0001 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 70 мм |
| Підключення. Інтерфейси підключення | SATA 3 |
| Технічні хар-ки. Обсяг буфера обміну | 128 МБ |
| Технічні хар-ки. Споживана потужність при роботі | 1.7 Вт |
| Технічні хар-ки. Частота обертання шпинделя | 5400 об/хв |
| Фізичні. Вага | 90 г |
| Фізичні. Розміри | 100.35x7x69.85 мм |