![Seagate SkyHawk [ST2000VX008], фото 1](https://images.prom.ua/4091013559_seagate-skyhawk-st2000vx008.jpg)
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Seagate |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 36 місяців |
| Основні. Ємність | 2000 ГБ |
| Основні. Призначення | для відеоспостереження |
| Основні. Тип | внутрішній |
| Основні. Форм-фактор | 3.5" |
| Параметри упаковки. Вага | 0.52 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 20 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 150 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0003 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 100 мм |
| Підключення. Інтерфейси підключення | SATA 3 |
| Технічні хар-ки. Обсяг буфера обміну | 64 Мб |
| Технічні хар-ки. Споживана потужність при роботі | 5.6 Вт |
| Технічні хар-ки. Частота обертання шпинделя | 5900 об/хв |
| Фізичні. Вага | 610 г |
| Фізичні. Розміри | 101.85x26.11x146.99 мм |