![Toshiba P300 [HDWD240UZSVA], фото 1](https://images.prom.ua/4091013553_toshiba-p300-hdwd240uzsva.jpg)
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Toshiba |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Основні. Ємність | 4000 ГБ |
| Основні. Призначення | для ПК |
| Основні. Тип | внутрішній |
| Основні. Форм-фактор | 3.5" |
| Параметри упаковки. Вага | 0.64 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 150 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 20 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0003 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 100 мм |
| Підключення. Інтерфейси підключення | SATA 3 |
| Технічні хар-ки. Обсяг буфера обміну | 128 МБ |
| Технічні хар-ки. Рівень шуму при читанні | 24 дБ |
| Технічні хар-ки. Споживана потужність при роботі | 4.11 Вт |
| Технічні хар-ки. Частота обертання шпинделя | 5400 об/хв |
| Фізичні. Вага | 650 г |
| Фізичні. Робоча температура | 0...+65°C |
| Фізичні. Розміри | 101.85x26.1x147 мм |