![Toshiba P300 [HDWD120UZSVA], фото 1](https://images.prom.ua/4091013553_toshiba-p300-hdwd120uzsva.jpg)
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Toshiba |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Основні. Ємність | 2000 ГБ |
| Основні. Призначення | для ПК |
| Основні. Тип | внутрішній |
| Основні. Форм-фактор | 3.5" |
| Параметри упаковки. Вага | 0.64 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 140 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 20 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0003 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 100 мм |
| Підключення. Інтерфейси підключення | SATA 3 /(6 Гб/c) |
| Технічні хар-ки. Обсяг буфера обміну | 64 Мб |
| Технічні хар-ки. Рівень шуму при читанні | 28 дБ /середній |
| Технічні хар-ки. Споживана потужність при роботі | 5.8 Вт /середня |
| Технічні хар-ки. Частота обертання шпинделя | 7200 об/хв |
| Фізичні. Вага | 680 г |
| Фізичні. Розміри | 101.85x26.1x147 мм |