

Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Western Digital |
| Пользовательские характеристики | |
| Видео | https://www.youtube.com/watch?v=iFFQHm3uuQc |
| Гарантія | 60 місяців |
| Основні. Ємність | 14 ТБ |
| Основні. Призначення | для відеоспостереження |
| Основні. Тип | внутрішній |
| Параметри упаковки. Вага | 0.67 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 30 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 150 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0005 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 100 мм |
| Підключення. Інтерфейси підключення | SATA 3 |
| Технічні хар-ки. Обсяг буфера обміну | 512 МБ |
| Технічні хар-ки. Частота обертання шпинделя | 7200 об/хв |
| Функції / можливості | Підтримка до 64 відеокамер, AllFrame |
| Фізичні. Колір корпусу | фіолетовий |