![Transcend microSDXC/SDHC 300S [TS128GUSD300S], фото 1](https://images.prom.ua/4090993095_transcend-microsdxcsdhc-300s.jpg)
![Transcend microSDXC/SDHC 300S [TS128GUSD300S], фото 2](https://images.prom.ua/4090993096_w140_h140_transcend-microsdxcsdhc-300s.jpg)
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Transcend |
| Тип карты памяти | microSDXC |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 60 місяців |
| Додатково. Підтримка UHS-I | Да |
| Основні. Об`єм | 128 ГБ |
| Основні. Тип | microSDXC |
| Параметри упаковки. Вага | 0.01 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 130 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 10 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0001 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 100 мм |
| Фізичні. Вага | 0.4 г |
| Фізичні. Робоча температура | 25-85 ºC ºC |
| Фізичні. Розміри (Д x Ш x В) | 11 x 15 x 1 мм |
| Швидкість запису даних | 45 Мб/сек Швидкість може варіюватися, залежно від апаратного та програмного забезпечення комп'ютера, до якого підключається накопичувач, а також від характеру навантажень і його ємності |
| Швидкість читання даних | 95 Мб/сек Швидкість може варіюватися, залежно від апаратного та програмного забезпечення комп'ютера, до якого підключається накопичувач, а також від характеру навантажень і його ємності |
| Швидкість. Клас швидкості (SD) | UHS-I U3, V30, A1 |