
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Belkin |
| Тип | Кабель |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Параметри упаковки. Вага | 0.25 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 230 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 40 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0016 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 170 мм |
| Фізичні характеристики. Довжина | 1.8 м |
| Фізичні характеристики. Колір | Чорний |
| Фізичні характеристики. Матеріал | безкиснева мідь |
| Фізичні характеристики. Упаковка | retail (blister) |
| Характеристики. Вид | кабель |
| Характеристики. Призначення | кабель живлення |
| Характеристики. Роз'єм 1 | Schuko (CEE 7/7) |
| Характеристики. Роз'єм 2 | C13 |