
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Belkin |
| Тип | Кабель |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Параметри упаковки. Вага | 0.05 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 20 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 100 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0002 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 100 мм |
| Фізичні характеристики. Довжина | 1 м |
| Фізичні характеристики. Колір | Чорний |
| Характеристики. Вид | кабель |
| Характеристики. Макс. швидкість передачі даних | 10.2 Гбіт/с |
| Характеристики. Особливості | позолочені роз'єми та контакти |
| Характеристики. Призначення | аудіо, відео |
| Характеристики. Роз'єм 1 | HDMI |
| Характеристики. Роз'єм 2 | HDMI |