







Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Подключение устройства | Беспроводное |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додатково. Ергономіка | для правшів |
| Додатково. Комплектація | батарейка АА, USB приймач, мишка |
| Додатково. Особливості | Plug & Play |
| Додатково. Радіус дії радіоканалу | 10 м |
| Додатково. Сумісність | Windows /10/7 і попередні версії, macOS, Linux |
| Основні. DPI | 1600 dpi, 1200 dpi, 800 dpi |
| Основні. Призначення | для ноутбука, настільний комп'ютер |
| Основні. Тип маніпулятора | миша |
| Основні. Тип підключення | бездротове |
| Параметри упаковки. Вага | 0.11 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 80 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 200 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0022 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 140 мм |
| Фізичні. Вага | 69 г (без батарейок) |
| Фізичні. Габарити ( ВxШxГ ) | 108 x 71 x 40 мм |
| Фізичні. Колір | чорний |