



Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Microsoft |
| Подключение устройства | Беспроводное |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Додатково. Комплектація | клавіатура і миша |
| Додатково. Особливості | Ергономічний дизайн, Съемная опора для запястья |
| Мишка. DPI | 1000 dpi |
| Мишка. Вага | 86 г |
| Мишка. Живлення | 2хААА |
| Мишка. Кількість кнопок | 3 |
| Мишка. Кількість коліс прокрутки | 1 |
| Мишка. Тип сенсора | BlueTrack |
| Основні. Інтерфейс підключення | USB |
| Основні. Живлення (бездротове) | ААА |
| Основні. Кількість клавіш | 104 шт |
| Основні. Підключення | бездротова |
| Основні. Тип клавіатури | Механічні |
| Основні. Формат | Класичні |
| Особливості. Колір букв кирилиці | білий |
| Особливості. Колір клавіш | чорний |
| Особливості. Конструкція клавіш | класична |
| Особливості. Хід клавіш | низький |
| Параметри упаковки. Вага | 1.50 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 220 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 530 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0047 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 40 мм |
| Фізичні. Вага | 807 г |
| Фізичні. Габарити ( ВxШxГ ) | мышь - 111x69 мм |
| Фізичні. Колір | чорний |