

Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Подключение устройства | Беспроводное |
| Производитель | Microsoft |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Додатково. Комплектація | клавіатура і миша |
| Додатково. Особливості | Миша підходить для роботи як правою, так і лівою рукою, AES |
| Мишка. DPI | 1000 dpi |
| Мишка. Вага | 65.9 г |
| Мишка. Живлення | 2xAA |
| Мишка. Кількість кнопок | 3 |
| Мишка. Кількість коліс прокрутки | 1 |
| Мишка. Тип сенсора | Оптична |
| Основні. Інтерфейс підключення | радіоінтерфейс |
| Основні. Живлення (бездротове) | 2 батарейки ААА |
| Основні. Кількість клавіш | 104 шт |
| Основні. Підключення | бездротова |
| Основні. Радіус дії | 5 м |
| Основні. Тип клавіатури | Мембранні |
| Основні. Формат | Класичні |
| Особливості. Колір клавіш | чорний |
| Параметри упаковки. Вага | 0.90 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 160 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 530 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0034 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 40 мм |
| Фізичні. Габарити ( ВxШxГ ) | 486x227x45.7 мм /113 x 58.3 x 39.6 мм (мышь) |
| Фізичні. Колір | чорний |