





Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Мышь |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Видео | https://www.youtube.com/watch?v=sYwZwSQMFFU |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додатково. Особливості | Підсвічування /RGB, Ергономічний дизайн, Прогумовані вставки |
| Додатково. Прискорення | 8G |
| Додатково. Сумісність | Windows, macOS, Linux |
| Додатково. Частота передачі | 125 Гц |
| Основні. DPI | 3200 dpi, 1200 dpi, 2400 dpi |
| Основні. Інтерфейс підключення | USB /2.0 |
| Основні. Довжина проводу | 1.8 м |
| Основні. Призначення | для ігор |
| Основні. Тип маніпулятора | миша |
| Основні. Тип підключення | дротове |
| Основні. Тип сенсора | оптична /AVAGO 3212 |
| Особливості. Живлення | USB |
| Особливості. Кількість кнопок | 7 |
| Особливості. Кількість коліс прокрутки | 1 |
| Особливості. Прокрутка | вертикальна |
| Параметри упаковки. Вага | 0.25 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 60 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 220 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0021 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 160 мм |
| Фізичні. Вага | 130 г |
| Фізичні. Габарити ( ВxШxГ ) | 43.5 x 73 x 130 мм |
| Фізичні. Колір | чорний |