









Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додатково. Комплектація | мишка, інструкція, додаткові слайдери |
| Додатково. Особливості | Підсвічування /логотип, колесико и бок мыши, Матовое покрытие, Оптичний ігровий сенсор Pixart 3389, DM Shot |
| Додатково. Частота передачі | 1000 Гц макс. |
| Додатково. Швидкість спрацьовування кнопки | 7 м/с |
| Основні. DPI | 16000 /макс. |
| Основні. Інтерфейс підключення | USB |
| Основні. Довжина проводу | 1.8 м |
| Основні. Призначення | для ігор |
| Основні. Тип маніпулятора | миша |
| Основні. Тип підключення | дротове |
| Особливості. Живлення | USB |
| Особливості. Кількість кнопок | 8 +Scroll |
| Особливості. Кількість коліс прокрутки | 1 |
| Особливості. Прокрутка | вертикальна |
| Параметри упаковки. Вага | 0.23 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 200 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 130 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0016 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 60 мм |
| Фізичні. Вага | 95 г (без кабеля) |
| Фізичні. Габарити ( ВxШxГ ) | 125 x 66 x 42 мм |
| Фізичні. Колір | чорний |