


Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Microsoft |
| Линейки | Xbox |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основне. Вбудована пам'ять, ГБ | 1000 |
| Основне. ОЗУ | 16384 МБ |
| Основне. Тип приставки | стаціонарна |
| Параметри упаковки. Вага | 6.06 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 290 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 210 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0225 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 370 мм |
| Фізичні характеристики. Колір корпусу | чорний |
| Платформа | Xbox One |