
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Microsoft |
| Линейки | Xbox |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основне. Вбудована пам'ять, ГБ | 1000 |
| Основне. Тип приставки | стаціонарна |
| Параметри упаковки. Вага | 6.05 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 300 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 220 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0251 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 380 мм |
| Фізичні характеристики. Колір корпусу | чорний |
| Платформа | Xbox One |