-17%

2 999 ₴
2 499 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rowenta |
| Тип прибора | Эпилятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Основні. Насадки | для делікатних зон, ексклюзивна епіляційна насадка, відлущуючий валик, щітка |
| Основні. Рівнів потужності | 2 |
| Основні. Тип | епілятор |
| Основні. Тип епіляції | суха, волога |
| Особливості. Додатково | возможность мыть под водой, змінна голівка для гоління |
| Параметри упаковки. Вага | 0.39 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 60 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 230 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0015 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 110 мм |
| Фізичні. Вага | 398 г |
| Фізичні. Джерело живлення | мережа, акумулятор |
| Фізичні. Колір | рожевий |
| Фізичні. Час зарядки | 60 хв |