-17%
2 639 ₴
2 199 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Remington |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 36 місяців |
| Додатково. Індикатор заряду | Да |
| Додатково. Водонепроникний корпус | Да |
| Додатково. Тример | Да |
| Основні. Призначення | електробритва чоловіча |
| Основні. Тип | сіткова |
| Основні. Тип гоління | сухе |
| Особенности | леза Comfort tip, канал для промывки триммера, петля для підвішування |
| Особливості. Кількість головок для бриття | 1 |
| Особливості. Насадки | насадка-гребінь |
| Параметри упаковки. Вага | 0.50 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 220 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 140 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0022 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 70 мм |
| Фізичні. Джерело живлення | акумулятор |
| Фізичні. Колір | чорний /з блакитним |
| Фізичні. Час зарядки | 4 год |
| Фізичні. Час роботи | 60 хв |