
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Remington |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Основні. Максимальна температура нагріву | 230 °C |
| Основні. Потужність | 48 Вт |
| Основні. Пристрій | щипці-випрямляч |
| Особливості. Безпека | автоматичне вимикання |
| Особливості. Насадки | випрямляч |
| Особливості. Функції | іонізація |
| Параметри упаковки. Вага | 0.65 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 60 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 330 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0026 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 130 мм |
| Фізичні. Вага | 750 г /в упаковки |
| Фізичні. Довжина шнура | 1.8 м |
| Фізичні. Додатково | регулятор температури, шнур, що обертається, фиксатор для удобства складывания и хранения |
| Фізичні. Колір | чорний |