

Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Фен |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 36 місяців |
| Основні. Tемпературні режими | 3 |
| Основні. Потужність | 2300 Вт |
| Основні. Пристрій | фен |
| Основні. Режим подачі холодного повітря | Да |
| Основні. Режими потужності | 2 |
| Особливості. Насадки | концентратор, дифузор |
| Особливості. Петля для підвішування | Да |
| Особливості. Функції | іонізація |
| Параметри упаковки. Вага | 0.95 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 250 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 120 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0087 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 290 мм |
| Фізичні. Колір | білий |