



Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Remington |
| Пользовательские характеристики | |
| Видео | https://www.youtube.com/watch?v=Q9ZEpGDXkHQ |
| Гарантія | 60 місяців |
| Основні. Tемпературні режими | 3 |
| Основні. Потужність | 2400 Вт |
| Основні. Пристрій | фен |
| Основні. Режими потужності | 2 |
| Особливості. Насадки | концентратор, дифузор |
| Особливості. Петля для підвішування | Да |
| Особливості. Функції | турборежим, холодне повітря, іонізація, автовимкнення |
| Параметри упаковки. Вага | 1.25 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 300 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 240 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0086 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 120 мм |
| Фізичні. Колір | бежевий |