


Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rowenta |
| Пользовательские характеристики | |
| Видео | https://www.youtube.com/watch?v=P5HAMjE5qM4 |
| Гарантія | 24 місяця |
| Основні. Tемпературні режими | 8 / 130 - 200 °С |
| Основні. Поверхня нагрівального елементу стайлери | кераміка |
| Основні. Пристрій | стайлер |
| Особливості. Безпека | блокування пластин |
| Особливості. Насадки | випрямляч |
| Особливості. Петля для підвішування | Да |
| Особливості. Функції | іонізація, швидке нагрівання, автовимкнення, блокування управління, режим "дбайлива укладка" |
| Параметри упаковки. Вага | 0.60 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 60 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 350 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0032 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 150 мм |
| Фізичні. Вага | 460 г |
| Фізичні. Довжина шнура | 1.8 м |
| Фізичні. Додатково | дисплей, плаваючі пластини, напрямні гребені |
| Фізичні. Колір | білий з рожевим |
| Фізичні. Розмір пластини | 25 мм |