








Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Remington |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 36 місяців |
| Основні. Tемпературні режими | 5 |
| Основні. Максимальна температура нагріву | 230 °C |
| Основні. Мінімальна температура нагріву | 150 °C |
| Основні. Пристрій | стайлер |
| Особливості. Безпека | автоматичне вимикання |
| Особливості. Функції | турборежим, функція блокування температури |
| Параметри упаковки. Вага | 0.83 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 90 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 160 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0053 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 370 мм |
| Фізичні. Додатково | плаваючі пластини, функція пам'яті, поворотное основание шнура |
| Фізичні. Колір | чорний, рожевий |