-17%







779 ₴
649 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Фен |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Основні. Потужність | 1200 Вт |
| Основні. Пристрій | фен |
| Основні. Режим подачі холодного повітря | Да |
| Основні. Режими потужності | 3 |
| Особливості. Петля для підвішування | Да |
| Особливості. Складна ручка | Да |
| Особливості. Функції | технологія ThermoProtect |
| Параметри упаковки. Вага | 0.40 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 220 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 110 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0017 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 70 мм |
| Фізичні. Довжина шнура | 1.5 м |
| Фізичні. Колір | чорний |