-17%4 199 ₴
3 499 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Remington |
| Пользовательские характеристики | |
| Видео | https://www.youtube.com/watch?v=ZVUu3VBqmq0 |
| Гарантія | 60 місяців |
| Основні. Tемпературні режими | 3 |
| Основні. Потужність | 2400 Вт |
| Основні. Пристрій | фен |
| Основні. Режим подачі холодного повітря | Да |
| Основні. Режими потужності | 2 |
| Особливості. Насадки | концентратор /7 мм, дифузор |
| Особливості. Петля для підвішування | Да |
| Параметри упаковки. Вага | 1.25 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 240 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 110 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0079 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 300 мм |
| Фізичні. Довжина шнура | 3 м |
| Фізичні. Додатково | зйомна задня решітка для легкого очищення |
| Фізичні. Колір | чорний |