-17%



3 479 ₴
2 899 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Фен |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Основні. Потужність | 2200 Вт |
| Основні. Пристрій | фен |
| Основні. Режим подачі холодного повітря | Да |
| Основні. Режими потужності | 2 |
| Особливості. Насадки | концентратор, дифузор |
| Особливості. Функції | іонізація, технологія ThermoProtect |
| Параметри упаковки. Вага | 1.12 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 220 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 80 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0051 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 290 мм |
| Фізичні. Колір | чорний |
| Фізичні. Швидкість повітряного потоку | 130 км/год |