

Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Remington |
| Пользовательские характеристики | |
| Видео | https://www.youtube.com/watch?v=T96I0Wzjgjg |
| Гарантія | 36 місяців |
| Основні. Tемпературні режими | 9 |
| Основні. Максимальна температура нагріву | 230 °C |
| Основні. Мінімальна температура нагріву | 150 °C |
| Основні. Поверхня нагрівального елементу стайлери | кераміка /с добавлением меди |
| Основні. Пристрій | щипці-випрямляч |
| Основні. Час нагріву до потрібної температури | 15 сек |
| Особливості. Безпека | автоматичне вимикання, блокування пластин |
| Особливості. Функції | функція блокування температури, функція «Turbo Boost» |
| Параметри упаковки. Вага | 0.55 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 130 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 60 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0027 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 350 мм |
| Фізичні. Довжина шнура | 3 м |
| Фізичні. Додатково | дисплей, автоматичний вибір напруги, термостійкий чохол, поворотное основание шнура |
| Фізичні. Колір | чорний |
| Фізичні. Розмір пластини | 110 мм |