









Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Rowenta |
| Пользовательские характеристики | |
| Видео | https://www.youtube.com/watch?v=GW3-nLVByqk |
| Гарантія | 24 місяця |
| Основні. Tемпературні режими | 6 |
| Основні. Максимальна температура нагріву | 230 °C |
| Основні. Мінімальна температура нагріву | 130 °C |
| Основні. Пристрій | щипці-випрямляч |
| Особливості. Петля для підвішування | Да |
| Особливості. Функції | іонізація |
| Параметри упаковки. Вага | 0.63 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 60 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 110 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0022 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 340 мм |
| Фізичні. Вага | 490 г |
| Фізичні. Додатково | дисплей, обертання шнура на 360 град, плаваючі пластини, індикація нагрівання |
| Фізичні. Колір | білий |
| Фізичні. Матеріал | пластик |
| Фізичні. Покриття нагрівального елементу | кераміка |
| Фізичні. Розмір пластини | 9 мм х 4.5 мм |