








Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Rowenta |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Основні. Tемпературні режими | 8 |
| Основні. Максимальна температура нагріву | 210 °C |
| Основні. Мінімальна температура нагріву | 140 °C |
| Основні. Потужність | 110 Вт |
| Основні. Пристрій | щипці-випрямляч |
| Основні. Час нагріву до потрібної температури | 30 сек |
| Особливості. Безпека | Захист від перегрівання |
| Особливості. Петля для підвішування | Да |
| Особливості. Функції | іонізація, регулювання температури, автовимкнення, створення хвиль /природної, вертикальні локони, створення гладкої зачіски, спіральні локони |
| Параметри упаковки. Вага | 0.55 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 60 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 110 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0022 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 330 мм |
| Фізичні. Вага | 400 г |
| Фізичні. Довжина шнура | 1.8 м |
| Фізичні. Додатково | обертання шнура на 360 град, іонний генератор, індикація нагрівання /дисплей, кисть із ворсом |
| Фізичні. Колір | білий |
| Фізичні. Покриття нагрівального елементу | кераміка |