-17%


599 ₴
499 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Panasonic |
| Тип питания | Батарейки |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Живлення. Джерело живлення | батарейки |
| Живлення. Час роботи | 90 хв |
| Основні. Кількість насадок в комплекті | 1 шт |
| Основні. Тип | для вух/носа |
| Параметри упаковки. Вага | 0.15 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 90 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 160 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0006 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 40 мм |
| Функціональні можливості. Волога очистка | Да |
| Характеристики. Кількість оборотів моторчика | 5000 об/хв |
| Характеристики. Покриття лез | нержавіюча сталь |