-17%2 399 ₴
1 999 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Panasonic |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додатково. Особливості | Ергономічна ручка |
| Живлення. Джерело живлення | акумулятор |
| Живлення. Час зарядки | 8 г |
| Живлення. Час роботи | 50 хв |
| Основні. Комплектація | підставка для зарядки, підставка для аксесуарів, масло, щіточка для чищення |
| Основні. Кількість насадок в комплекті | 1 шт |
| Основні. Тип | для бороди |
| Параметри упаковки. Вага | 0.65 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 240 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 150 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0043 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 120 мм |
| Функціональні можливості. Волога очистка | Да |
| Функціональні можливості. Кількість установок довжини | 20 |
| Фізичні. Колір | чорний з синім |
| Характеристики. Максимальна довжина стрижки | 10 мм |
| Характеристики. Мінімальна довжина стрижки | 0.5 мм |
| Характеристики. Покриття лез | нержавіюча сталь |
| Характеристики. Регулювання довжини стрижки | регулятором |