-17%5 315 ₴
4 429 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Remington |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 36 місяців |
| Живлення. Індикатор зарядки | Да |
| Живлення. Джерело живлення | мережа |
| Живлення. Час зарядки | 4 г |
| Живлення. Час роботи | 120 хв |
| Основні. Комплектація | футляр/чохол, масло, щіточка для чищення |
| Основні. Кількість насадок в комплекті | 11 шт |
| Основні. Тип | універсальна |
| Параметри упаковки. Вага | 0.95 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 250 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 100 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0040 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 160 мм |
| Функціональні можливості. Волога очистка | Да |
| Функціональні можливості. Кількість установок довжини | 10 |
| Фізичні. Колір | чорний |
| Фізичні. Петля для підвішування | Да |
| Характеристики. Максимальна довжина стрижки | 25 мм |
| Характеристики. Мінімальна довжина стрижки | 1.5 мм |
| Характеристики. Регулювання довжини стрижки | зміною насадок |