-17%3 419 ₴
2 849 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Remington |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 36 місяців |
| Додатково. Особливості | Гумове покриття |
| Живлення. Індикатор зарядки | Да |
| Живлення. Джерело живлення | мережа, акумулятор |
| Живлення. Зарядка від USB - порту | Да |
| Живлення. Час зарядки | 16 г |
| Живлення. Час роботи | 40 хв |
| Основні. Комплектація | підставка для зарядки, насадка-гребінь, триммер /широкий и детальный, для тела, для носа и ушей, USB-кабель, бритва |
| Основні. Кількість насадок в комплекті | 13 шт |
| Основні. Тип | для бороди, для вух/носа |
| Параметри упаковки. Вага | 0.60 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 230 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 100 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0037 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 160 мм |
| Функціональні можливості. Волога очистка | Да |
| Функціональні можливості. Самозатачивающиеся леза | Да |
| Фізичні. Колір | синій із сріблястим |
| Характеристики. Максимальна довжина стрижки | 20 мм |
| Характеристики. Мінімальна довжина стрижки | 0.5 мм |
| Характеристики. Покриття лез | титанове |
| Характеристики. Регулювання довжини стрижки | зміною насадок |