-17%
3 359 ₴
2 799 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Panasonic |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Живлення. Індикатор зарядки | Да |
| Живлення. Джерело живлення | мережа, акумулятор |
| Живлення. Час зарядки | 1 г |
| Живлення. Час роботи | 50 хв |
| Основні. Комплектація | футляр/чохол |
| Основні. Кількість насадок в комплекті | 2 шт |
| Основні. Тип | для волосся, для бороди |
| Параметри упаковки. Вага | 0.70 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 200 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 60 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0029 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 240 мм |
| Функціональні можливості. Волога очистка | Да |
| Фізичні. Вага | 172 г |
| Фізичні. Колір | чорний зі сріблястим |
| Характеристики. Максимальна довжина стрижки | 20 мм |
| Характеристики. Мінімальна довжина стрижки | 0.5 мм |
| Характеристики. Покриття лез | нержавіюча сталь |
| Характеристики. Регулювання довжини стрижки | регулятором, зміною насадок |