-17%395 ₴
329 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sencor |
| Тип питания | Батарейки |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додатково. Особливості | Гумове покриття, Вбудоване підсвічування |
| Живлення. Джерело живлення | батарейки |
| Основні. Комплектація | підставка для аксесуарів, щіточка для чищення, насадки /для выравнивания контура волос |
| Основні. Кількість насадок в комплекті | 2 шт |
| Основні. Тип | для вух/носа |
| Параметри упаковки. Вага | 0.20 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 260 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 60 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0030 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 190 мм |
| Функціональні можливості. Волога очистка | Да |
| Фізичні. Вага | 54 г |
| Фізичні. Колір | синій |
| Характеристики. Покриття лез | нержавіюча сталь |