-17%

4 199 ₴
3 499 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Remington |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Видео | https://www.youtube.com/watch?v=WO7_vrKN0IM |
| Гарантія | 36 місяців |
| Додатково. Особливості | Ергономічна ручка, Можливість використовувати в душі, Технологія вигнутого леза |
| Живлення. Індикатор зарядки | Да |
| Живлення. Джерело живлення | мережа, акумулятор |
| Живлення. Час зарядки | 4 г |
| Живлення. Час роботи | 40 хв |
| Основні. Комплектація | футляр/чохол, щіточка для чищення |
| Основні. Кількість насадок в комплекті | 9 шт |
| Основні. Тип | для волосся |
| Параметри упаковки. Вага | 0.65 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 210 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 170 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0036 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 100 мм |
| Функціональні можливості. Волога очистка | Да |
| Функціональні можливості. Кількість установок довжини | 10 |
| Фізичні. Колір | сріблястий |
| Характеристики. Максимальна довжина стрижки | 15 мм |
| Характеристики. Мінімальна довжина стрижки | 0.5 мм |
| Характеристики. Покриття лез | нержавіюча сталь |
| Характеристики. Регулювання довжини стрижки | зміною насадок |