


Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Remington |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 36 місяців |
| Живлення. Індикатор зарядки | Да |
| Живлення. Джерело живлення | мережа, акумулятор |
| Живлення. Час зарядки | 16 г |
| Живлення. Час роботи | 40 хв |
| Основні. Комплектація | футляр/чохол, ножиці, масло, щіточка для чищення, насадка-гребінь |
| Основні. Кількість насадок в комплекті | 2 шт |
| Основні. Тип | для волосся, для бороди |
| Параметри упаковки. Вага | 0.65 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 240 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 70 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0034 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 200 мм |
| Функціональні можливості. Волога очистка | Да |
| Характеристики. Максимальна довжина стрижки | 18 мм |
| Характеристики. Мінімальна довжина стрижки | 6 мм |
| Характеристики. Покриття лез | титанове |